HAKKıNDA

Liche Opto Co., Ltd. Shijiazhuang'da yer almaktadır-güzel bir trafik merkezi, Pekin'e 260km, Tianjin'e 330km ve Shijiazhuang Havaalanı'na 25km uzaklıkta, beş otoyolla-Pekin-Hong Kong-Macau Otoyolu, Shijiazhuang-Huanghua Otoyolu, Shitai Otoyolu, Shitai Otoyolu, Shitai Otoyolu, Shitai Otoyolu,,, Shiyaz pekin-Kunming Otoyolu geçmekte, rahat ulaşımın tadını çıkarmaktadır. Firmamız ön dönemde inorganik tuz kimya endüstrisinde başladı. Şu anda şirketimiz üç bağımsız tüzel kişilik ve işletme departmanı, inorganik tuz departmanı, organik bölüm, ticaret departmanı ve tehlikeli madde departmanı dahil olmak üzere 5 iş departmanından oluşmaktadır. 200'den fazla profesyonel teknisyen dahil olmak üzere 1. 000'den fazla çalışan bulunmaktadır. 2009 yılında işletme geliri 500 milyon RMB'yi aştı. Şimdi firmamız Ar-Ge, inorganik tuz ürünlerinin üretimi ve ihracatı ile uğraşmakta ve Ar-Ge ve özel inorganik tuz ürünlerinin üretiminde ilk sırada yer almaktadır. Başlıca ürünlerimiz florürler, nadir toprak florürleri, inorganik oksitler, nitratlar, karbonatlar, fosfatlar ve floresan tozları içerir ve ayrıca çeşitli organikler satıyoruz. Buna ek olarak, firmamız profesyonel bir inorganik tuz araştırma ekibi ve bir ithalat ve ihracat kuruluşuna sahiptir ve üretim, tedarik, pazarlama, bilimsel araştırma, endüstri ve ticareti entegre eden ve ürün yönetimi, ticaret yönetimi ve sermaye yönetimi ile uğraşan bir kimya endüstrisi kuruluşudur. Sürekli gelişme ve profesyonellik sayesinde, firmamız ihracat izinleri ve Devlet İş Güvenliği İdaresi tarafından verilen tehlikeli kimyasalların, sınıf II ve sınıf III öncü kimyasalların satış ve ihracatı için nitelikler aldı. 2010 yılında Ticaret Bakanlığı ve Çevre Koruma Bakanlığı, uluslararası pazarın ihtiyaçlarını karşılamak ve Hebei'deki ilk tehlikeli kimyasallar ve öncü kimyasallar ihracatçısı oldu. “Özenli Hizmet, Önce Kalite, Bilimsel Gelişim” ilkesinde, asırlık bir işletme kurmak, ISO Kalite Yönetim Sistemine sıkı sıkıya bağlı olarak kalite yönetimi yürütmek, gelişimi hızlandırmak ve eksiksiz bir kalite güvence sistemi kurmak için çalışıyoruz. Bu arada, firmamız birinci sınıf ekipman, yüksek standart kalite, mükemmel satış sonrası servis ve güçlü rekabet avantajları sayesinde inorganik tuz kimya endüstrisinde bir hız belirteci olmaya çalışmaktadır.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Magnezyum Oksit MgO içerik bilgisi

Magnezyum Oksit MgO söz konusu olduğunda, herkesin buna aşina olduğuna inanıyorum. Sıradan Magnezyum Oksit MgO ve aktive Magnezyum Oksit MgO arasındaki farkı biliyor musunuz? İçerik ne anlama geliyor? Bugün bir göz atalım.


Magnezyum Oksit MgO aktivitesi önemli bir göstergedir

Sıcaklık 700 ° C olduğunda, maksimum dönüşüm oranı maksimum değere ulaşır ve ikamet oranı magnezyum oksidin yüzey alanı ile ilgilidir. 900-1000 ℃ aralığında, sıcaklık artışı ile kalsine edilmiş bazik magnezyum karbonat, düşük aktiviteye sahip Magnezyum Oksit MgO üretir.


Magnezyum Oksit MgO'nun yaşamdaki rolü

Hepsi Magnezyum Oksit MgO'dan kaynaklanmış gözlere hoş gelmemizi sağlayacak her türlü renkli kıyafeti sokakta göreceğiz. Magnezyum oksit sadece giysilerimizi güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda hayatımızı renkli hale getirir. Magnezyum oksidin üretim sürecinde, magnezyum oksit adı verilen kimyasal bir hammaddenin eklenmesi gerekir, bu nedenle magnezyum oksidin magnezyum oksitteki rolü nedir?


Aydınlık boya, mürekkep hazırlama ve kullanım yöntemi

Aydınlık boya, mürekkep hazırlama ve kullanım yöntemi Önceki yazı: Çin bir optik kaplama malzemesi geliştirdi Sonraki yazı: Yok


Optik kaplama ve ilgili bilgi analizi

Optik kaplama ve ilgili bilgi analizi Önceki yazı: NoneNext gönderisi: Nadir toprak ışıldayan malzeme gelir düşüşü, lityum io katot malzemelerinin performansını aydınlatması bekleniyor


Kablo dolgularına uygulanan Magnezyum Oksit MgO yalıtım özellikleri

Aktif Magnezyum Oksit MgO, iyi yalıtım performansının dikkat çekici özelliklerine sahiptir.


Nadir toprak ışıldayan malzeme gelir düşüşü, lityum iyon ba katot malzemelerinin performansını aydınlatması bekleniyor

Nadir toprak ışıldayan malzeme gelirindeki düşüş, lityum iyon pillerin katot malzemelerinin performansını aydınlatması bekleniyor Önceki yazı: Optik kaplama ve ilgili bilgi analizi


Zirkonyum Florür ZrF4'e kısa bir giriş

Zirkonyum Florür ZrF4'ün temel özelliği, hidrojen, azot ve oksijenin kolay emilimidir. Oksijen, oksijen için güçlü bir afiniteye sahiptir. Oksijen 1000 ° C'de çözüldüğünde, hacmi önemli ölçüde artar ve fayın yüzeyinde kolayca pürüzsüz bir oksit filmi oluşur ve morfolojisi çeliğe benzer. Korozyona dayanıklı, ancak hidrojen asit ve aqua regia'da çözünür.


daha fazla göster