HAKKıNDA

Liche Opto Co., Ltd. Shijiazhuang'da yer almaktadır-güzel bir trafik merkezi, Pekin'e 260km, Tianjin'e 330km ve Shijiazhuang Havaalanı'na 25km uzaklıkta, beş otoyolla-Pekin-Hong Kong-Macau Otoyolu, Shijiazhuang-Huanghua Otoyolu, Shitai Otoyolu, Shitai Otoyolu, Shitai Otoyolu, Shitai Otoyolu,,, Shiyaz pekin-Kunming Otoyolu geçmekte, rahat ulaşımın tadını çıkarmaktadır. Firmamız ön dönemde inorganik tuz kimya endüstrisinde başladı. Şu anda şirketimiz üç bağımsız tüzel kişilik ve işletme departmanı, inorganik tuz departmanı, organik bölüm, ticaret departmanı ve tehlikeli madde departmanı dahil olmak üzere 5 iş departmanından oluşmaktadır. 200'den fazla profesyonel teknisyen dahil olmak üzere 1. 000'den fazla çalışan bulunmaktadır. 2009 yılında işletme geliri 500 milyon RMB'yi aştı. Şimdi firmamız Ar-Ge, inorganik tuz ürünlerinin üretimi ve ihracatı ile uğraşmakta ve Ar-Ge ve özel inorganik tuz ürünlerinin üretiminde ilk sırada yer almaktadır. Başlıca ürünlerimiz florürler, nadir toprak florürleri, inorganik oksitler, nitratlar, karbonatlar, fosfatlar ve floresan tozları içerir ve ayrıca çeşitli organikler satıyoruz. Buna ek olarak, firmamız profesyonel bir inorganik tuz araştırma ekibi ve bir ithalat ve ihracat kuruluşuna sahiptir ve üretim, tedarik, pazarlama, bilimsel araştırma, endüstri ve ticareti entegre eden ve ürün yönetimi, ticaret yönetimi ve sermaye yönetimi ile uğraşan bir kimya endüstrisi kuruluşudur. Sürekli gelişme ve profesyonellik sayesinde, firmamız ihracat izinleri ve Devlet İş Güvenliği İdaresi tarafından verilen tehlikeli kimyasalların, sınıf II ve sınıf III öncü kimyasalların satış ve ihracatı için nitelikler aldı. 2010 yılında Ticaret Bakanlığı ve Çevre Koruma Bakanlığı, uluslararası pazarın ihtiyaçlarını karşılamak ve Hebei'deki ilk tehlikeli kimyasallar ve öncü kimyasallar ihracatçısı oldu. “Özenli Hizmet, Önce Kalite, Bilimsel Gelişim” ilkesinde, asırlık bir işletme kurmak, ISO Kalite Yönetim Sistemine sıkı sıkıya bağlı olarak kalite yönetimi yürütmek, gelişimi hızlandırmak ve eksiksiz bir kalite güvence sistemi kurmak için çalışıyoruz. Bu arada, firmamız birinci sınıf ekipman, yüksek standart kalite, mükemmel satış sonrası servis ve güçlü rekabet avantajları sayesinde inorganik tuz kimya endüstrisinde bir hız belirteci olmaya çalışmaktadır.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

ASdium odium Fluoride Naaürünleri

Sodium Fluoride Na. ürünleri flor değildir. From kimyasal bir bakış açısı, flor elektronları yoktur, Sodium Fluoride NaF ürünlerinde flor bir sodyum elektron kazanmıştır, bu yüzden oksidasyon azalır.


Sodium Fluoride Namaterial malzeme kullanımına Introduction

Sodium Fluoride Na. malzeme ağırlıklı olarak kağıt yapımı, su arıtma, emaye, boyama, bronzlaşma, yapı malzemeleri, tarım ve diğer sektörlerde kullanılır.


Inorganik Salt Magnesium ew ew Materials içinde Magnesium Oxide xide xide xide gO ntroduction

In son yıllarda, inorganik tuz magnezyum yeni malzemeler birkaç kez sıcak arama olmuştur. The inorganik tuz magnezyum grupları yeni malzemeler esas olarak sium agnesium xide xide O gO, magnezyum karbonat, magnezyum sülfat, magnezyum hidroksit ve magnezyum ürünlerinin bileşikleridir.


Aydınlık boya, mürekkep hazırlama ve kullanım yöntemi

Aydınlık boya, mürekkep hazırlama ve kullanım yöntemi Önceki yazı: Çin bir optik kaplama malzemesi geliştirdi Sonraki yazı: Yok


Cum alcium Oxide xide aO reparation

Calcium Oxide O aO gibi diğer isimleri vardır: Quicklime, Burnt Lime, Roasted Lime.


Calcium Oxide xide aO kullanırken Precautions

If Calcium Oxide CaO uzun bir süre havaya maruz kalır, karbondioksiti emer ve havuz dezenfeksiyonunun etkisini elde edemeyen toz haline getirilmiş kalsiyum karbonatına dönüştürür.


Birden fazla endüstride Calcium Oxide O aO kullanılabilir

Calcium Oxide CaO, çimento üretiminde kullanılan ana maddedir. It yaygın olarak kullanılabilir ve uygun fiyatlı bir tabandır. Before kullanılmadan önce, dünyanın quicklime üretiminin yarısından fazlası hidrojen Calcium Oxide aO 'e dönüştürülür. Içme suyu arıtmak için quickse quicklime.


Calcium Oxide O aO ffeve kullanımları

Calcium Oxide Caalias quickquicklime, kimyasal sembolü CaO. Physical özellikleri beyaz parçacıklar gibi görünüyor, kirli olanlar gri-beyaz, açık sarı veya koyu gri, özellikle nem alma için kullanılan enkaz içerdiklerinde ve çelik, pestisitler, nem geçirmez kurutucular, deri preparatları ve alkol Etc dehidrasyonu için kullanılabilir


daha fazla göster