O FIRMIE 

Lighe Opto Co., Ltd. znajduje się w Shijiazhuang-pięknym węźle komunikacyjnym, 260km od Pekinu, 330km od Tianjin i 25km od lotniska Shijiazhuang, z pięcioma drogami ekspresowymi-Pekin-Hongkong-Macau Expressway, Shijiazhuang-Huanghua Expressway, Shitai Expressway, Qingdao-Yinchuan Expressway, przejeżdżająca droga ekspresowa Pekin-Kunming, ciesząca się wygodnym transportem. Nasza firma rozpoczęła działalność w nieorganicznym przemyśle chemicznym soli we wstępnym okresie. Obecnie nasza firma składa się z trzech niezależnych podmiotów prawnych i 5 działów biznesowych, w tym działu przedsiębiorstwa, działu soli nieorganicznych, działu organicznego, działu handlu i działu artykułów niebezpiecznych. Istnieje ponad 1000 pracowników, w tym ponad 200 profesjonalnych techników. W 2009 roku przychody z operacji przekroczyły 500 milionów RMB. Teraz nasza firma zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją i eksportem nieorganicznych produktów solnych i zajmuje pierwsze miejsce w badaniach i rozwoju oraz produkcji specjalnych nieorganicznych produktów solnych. Nasze główne produkty to fluorki, fluorki ziem rzadkich, tlenki nieorganiczne, azotany, węglany, fosforany i proszki fluorescencyjne, a także sprzedajemy różne substancje organiczne. Ponadto nasza firma posiada profesjonalny zespół ds. Badań soli nieorganicznych oraz przedsiębiorstwo importowo-eksportowe i jest przedsiębiorstwem przemysłu chemicznego integrującym produkcję, dostawy, marketing, badania naukowe, przemysł i handel oraz zajmującym się zarządzaniem produktami, zarządzaniem handlem i zarządzaniem kapitałem. Dzięki ciągłemu rozwojowi i profesjonalizmowi nasza firma uzyskała pozwolenia eksportowe oraz kwalifikacje do sprzedaży i eksportu niebezpiecznych chemikaliów, prekursorów chemikaliów klasy II i III klasy wydane przez Państwową Administrację Bezpieczeństwa Pracy, Ministerstwo Handlu i Ministerstwo Ochrony Środowiska w 2010 r., aby zaspokoić potrzeby rynku międzynarodowego i stał się pierwszym eksporterem niebezpiecznych chemikaliów i prekursorów chemikaliów w Hebei. W założeniu „ Uważna obsługa, najpierw jakość, rozwój naukowy ”dążymy do zbudowania stuletniego przedsiębiorstwa, prowadzenia zarządzania jakością w ścisłej zgodności z systemem zarządzania jakością ISO, przyspieszenia rozwoju i ustanowienia kompletnego systemu zapewnienia jakości. Tymczasem nasza firma dąży do tego, aby stać się opiekunem w nieorganicznym przemyśle chemicznym soli dzięki pierwszorzędnym sprzętom, wysokiej jakości jakości, doskonałej obsłudze posprzedażnej i silnym przewagom konkurencyjnym.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

O produktach NaF z fluorkiem sodu

Produkty z fluorku sodu NaF nie są fluorem. Z chemicznego punktu widzenia fluor nie ma elektronów, podczas gdy fluor w produktach z fluorku sodu NaF zyskał elektron sodu, więc utlenianie jest zmniejszone.

2022-09-16 Zobacz więcej

Wprowadzenie do stosowania materiału NaF z fluorkiem sodu

Materiał NaF z fluorkiem sodu jest stosowany głównie w produkcji papieru, uzdatnianiu wody, emalii, malarstwie, garbowaniu, materiałach budowlanych, rolnictwie i innych gałęziach przemysłu.

2022-09-20 Zobacz więcej

Wprowadzenie tlenku magnezu MgO w dziedzinie soli nieorganicznej Magnezu Nowe materiały

W ostatnich latach termin nowe materiały z soli nieorganicznej magnezu był kilkakrotnie poszukiwany. Grupy nieorganicznych soli magnezowych nowych materiałów to głównie związki tlenku magnezu MgO, węglanu magnezu, siarczanu magnezu, wodorotlenku magnezu i produktów magnezu.

2022-10-14 Zobacz więcej

Świecąca farba, przygotowanie tuszu i sposób użycia

Następny post: Brak Świecąca farba, przygotowanie tuszu i sposób użycia Poprzedni post: Chiny opracowały optyczny materiał powłokowy

2018-01-11 Zobacz więcej

Przygotowanie tlenku wapnia CaO

Tlenek wapnia CaO ma inne nazwy, takie jak: wapno, spalone limonki, pieczone limonki.

2022-10-31 Zobacz więcej

Środki ostrożności podczas stosowania tlenku wapnia CaO

Jeśli tlenek wapnia CaO zostanie wystawiony na działanie powietrza przez długi czas, pochłonie dwutlenek węgla i zamieni go w sproszkowany węglan wapnia, który nie może osiągnąć efektu dezynfekcji stawu.

2022-11-03 Zobacz więcej

Tlenek wapnia CaO może być stosowany w wielu gałęziach przemysłu

Tlenek wapnia CaO jest głównym składnikiem stosowanym w produkcji cementu. Jest to powszechnie dostępna i przystępna baza. Przed użyciem ponad połowa światowej produkcji wapna palonego jest przekształcana w wodór tlenek wapnia CaO. Użyj wapna palonego do oczyszczenia wody pitnej.

2022-11-02 Zobacz więcej

Skutki i zastosowania tlenku wapnia CaO

Tlenek wapnia CaO alias wapno palone, jego symbolem chemicznym jest CaO. Właściwości fizyczne wydają się być białymi cząstkami, nieczyste są szaro-białe, jasnożółte lub ciemnoszare, gdy zawierają zanieczyszczenia, używane głównie do osuszania i mogą być stosowane do stali, pestycydów, wilgoci, preparatów skórzanych i odwodnienia alkoholu itp

2022-11-01 Zobacz więcej

Zobacz więcej