PAR 

Liche opto co., ltd. atrodas shijiazhuang-skaists satiksmes mezgls, 260km attālumā no pekinas, 330km attālumā no tianjin un 25km attālumā no shijiazhuang lidostas, ar piecām autoceļiem-pekina-honkonga-makao autoceļš, shijiazhuang-huanghua autoceļš, shitai expressway, qingdao-yinchuan autoceļš, pekina-kunming autoceļš, kas iet cauri, baudot ērtu transportu. Mūsu uzņēmums sāka neorganisko sāls ķīmijas rūpniecībā iepriekšējā periodā. Šobrīd mūsu uzņēmums sastāv no trim neatkarīgām juridiskām personām un 5 biznesa nodaļām, tostarp uzņēmuma departamenta, neorganiskās sāls departamenta, organikas departamenta, tirdzniecības departamenta un bīstamu rakstu departamenta. Ir vairāk nekā 1000 darbinieki, tostarp vairāk nekā 200 profesionāli tehniķi. 2009. gadā operācijas ieņēmumi pārsniedza 500 miljonus rmb. Tagad mūsu uzņēmums nodarbojas ar pētniecību un attīstību, neorganisko sāls produktu ražošanu un eksportu un ieņem pirmo vietu pētniecībā un izstrādē un īpašu neorganisko sāls produktu ražošanā. Mūsu galvenie produkti ir fluorīdi, retzemju fluorīdi, neorganiskie oksīdi, nitrāti, karbonāti, fosfāti un fluorescences pulveri, kā arī mēs pārdodam dažādus organiskus līdzekļus. Turklāt mūsu uzņēmumam pieder profesionāla neorganiskā sāls pētniecības komanda un importēšanas un eksporta uzņēmums un ir ķīmiskās rūpniecības uzņēmums, kas integrē ražošanu, piegādi, mārketingu, zinātnisko pētījumu, rūpniecība un tirdzniecība un nodarbojas ar produktu pārvaldību, tirdzniecības vadību un kapitāla pārvaldību. Pateicoties nepārtrauktai attīstībai un profesionalitātei, mūsu uzņēmums ieguva eksporta atļaujas un kvalifikāciju pārdošanai un eksportam bīstamo ķīmisko vielu, ii un iii klases prekursoru ķīmisko vielu, ko izsniegusi valsts darba drošības pārvalde, Tirdzniecības ministrija un vides aizsardzības ministrija 2010. gadā, lai apmierinātu starptautiskās tirgus vajadzības, kļuva par pirmo bīstamo ķīmisko vielu un prekursoru ķīmisko vielu eksportētāju hebei. "Uzmanīgs serviss, kvalitāte pirmkārt, zinātniskā attīstība" principā mēs cenšamies veidot gadsimtu vecu uzņēmumu, veikt kvalitātes vadību stingrā saskaņā ar iso kvalitātes vadības sistēmu, paātrināt attīstību un izveidot pilnīgu kvalitātes nodrošināšanas sistēmu. Tikmēr mūsu uzņēmums cenšas kļūt par pacesetter neorganiskajā sāls ķīmiskajā rūpniecībā, pateicoties pirmās klases iekārtām, augstas kvalitātes, lielisku pēcpārdošanas servisu un spēcīgām konkurences priekšrocībām.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Par nātrija fluorīdu naf produktiem

Nātrija fluorīdu naf produkti nav fluors. No ķīmiskā viedokļa fluoram nav elektronu, kamēr fluoram nātrija fluorīda naf produktos ir ieguvis nātrija elektronu, tāpēc oksidācija tiek samazināta.

2022-09-16 skatīt vairāk

Ievads nātrija fluorīda naf materiāla izmantošanā

Nātrija fluorīdu naf materiāls galvenokārt tiek izmantots papīra ražošanā, ūdens attīrīšanā, emaljā, krāsošanā, miecēšanā, celtniecības materiālos, lauksaimniecībā un citās rūpniecībās.

2022-09-20 skatīt vairāk

Ieviešana magnija oksīda mgo jomā neorganisko sāls magnija jaunos materiālus

Pēdējos gados, termins neorganisks sāls magnija jaunie materiāli ir bijis karstā meklēšanu vairākas reizes. Neorganisko sāls magnija jaunos materiālus grupas galvenokārt ir magnija oksīda mgo, magnija karbonāta, magnija sulfāta, magnija hidroksīda un magnija produktu savienojumi.

2022-10-14 skatīt vairāk

Gaismas krāsas, tintes sagatavošana un izmantošanas veids

Gaismas krāsas, tintes sagatavošana un izmantošanas metode previous post: ķīna ir izstrādājusi optiskās pārklājuma materiālu next post: neviens

2018-01-11 skatīt vairāk

Kalcija oksīda cao pagatavošana

Kalcija oksīdam cao ir citi nosaukumi, piemēram,: nebalstītajam kaļķim, sadedzinātajam kaļķim, grauzdētajam kaļķim.

2022-10-31 skatīt vairāk

Piesardzības pasākumi, lietojot kalcija oksīdu cao

Ja kalcija oksīds cao ilgstoši tiek pakļauts gaisam, tas absorbēs oglekļa dioksīdu un pārvērš to par pulverveida kalcija karbonātu, kas nevar sasniegt dīķa dezinfekcijas efektu.

2022-11-03 skatīt vairāk

Kalcija oksīds cao var izmantot vairākās nozarēs

Kalcija oksīds cao ir galvenā sastāvdaļa, ko izmanto cementa ražošanā. Tā ir plaši pieejama un pieejama bāze. Pirms lietošanas vairāk nekā puse no pasaules neaukstās kaļķu ražošanas tiek pārvērsta par ūdeņraža kalcija oksīdu cao. Izmantojiet neaukstā kaļķī, lai attīrītu dzeramo ūdeni.

2022-11-02 skatīt vairāk

Kalcija oksīda cao ietekme un izmantošana

Kalcija oksīds cao pazīstams kā nebalstīts kaļķis, tā ķīmiskais simbols ir cao. Fiziskās īpašības šķiet baltas daļiņas, netīrās ir pelēcīgi baltas, gaiši dzeltenas vai tumši pelēkas, ja tās satur atkritumus, galvenokārt izmanto sausinošanai, un to var izmantot tērauda, pesticīdiem, mitruma necaurlaidīgie ekspresikanti, ādas preparāti un alkohola dehidratācija u. c.

2022-11-01 skatīt vairāk

skatīt vairāk