PAR 

Liche opto co., ltd. atrodas shijiazhuang-skaists satiksmes mezgls, 260km attālumā no pekinas, 330km attālumā no tianjin un 25km attālumā no shijiazhuang lidostas, ar piecām autoceļiem-pekina-honkonga-makao autoceļš, shijiazhuang-huanghua autoceļš, shitai expressway, qingdao-yinchuan autoceļš, pekina-kunming autoceļš, kas iet cauri, baudot ērtu transportu. Mūsu uzņēmums sāka neorganisko sāls ķīmijas rūpniecībā iepriekšējā periodā. Šobrīd mūsu uzņēmums sastāv no trim neatkarīgām juridiskām personām un 5 biznesa nodaļām, tostarp uzņēmuma departamenta, neorganiskās sāls departamenta, organikas departamenta, tirdzniecības departamenta un bīstamu rakstu departamenta. Ir vairāk nekā 1000 darbinieki, tostarp vairāk nekā 200 profesionāli tehniķi. 2009. gadā operācijas ieņēmumi pārsniedza 500 miljonus rmb. Tagad mūsu uzņēmums nodarbojas ar pētniecību un attīstību, neorganisko sāls produktu ražošanu un eksportu un ieņem pirmo vietu pētniecībā un izstrādē un īpašu neorganisko sāls produktu ražošanā. Mūsu galvenie produkti ir fluorīdi, retzemju fluorīdi, neorganiskie oksīdi, nitrāti, karbonāti, fosfāti un fluorescences pulveri, kā arī mēs pārdodam dažādus organiskus līdzekļus. Turklāt mūsu uzņēmumam pieder profesionāla neorganiskā sāls pētniecības komanda un importēšanas un eksporta uzņēmums un ir ķīmiskās rūpniecības uzņēmums, kas integrē ražošanu, piegādi, mārketingu, zinātnisko pētījumu, rūpniecība un tirdzniecība un nodarbojas ar produktu pārvaldību, tirdzniecības vadību un kapitāla pārvaldību. Pateicoties nepārtrauktai attīstībai un profesionalitātei, mūsu uzņēmums ieguva eksporta atļaujas un kvalifikāciju pārdošanai un eksportam bīstamo ķīmisko vielu, ii un iii klases prekursoru ķīmisko vielu, ko izsniegusi valsts darba drošības pārvalde, Tirdzniecības ministrija un vides aizsardzības ministrija 2010. gadā, lai apmierinātu starptautiskās tirgus vajadzības, kļuva par pirmo bīstamo ķīmisko vielu un prekursoru ķīmisko vielu eksportētāju hebei. "Uzmanīgs serviss, kvalitāte pirmkārt, zinātniskā attīstība" principā mēs cenšamies veidot gadsimtu vecu uzņēmumu, veikt kvalitātes vadību stingrā saskaņā ar iso kvalitātes vadības sistēmu, paātrināt attīstību un izveidot pilnīgu kvalitātes nodrošināšanas sistēmu. Tikmēr mūsu uzņēmums cenšas kļūt par pacesetter neorganiskajā sāls ķīmiskajā rūpniecībā, pateicoties pirmās klases iekārtām, augstas kvalitātes, lielisku pēcpārdošanas servisu un spēcīgām konkurences priekšrocībām.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Magnija oksīda mgo saturs zināšanas

Kad runa ir par magnija oksīda mgo, es ticu, ka visi ir pazīstami ar to. Vai jūs zināt atšķirību starp parasto magnija oksīda mgo un aktivizēto magnija oksīdu mgo? Ko nozīmē saturs? Pieņemsim apskatīt šodien.

2022-03-30 skatīt vairāk

Magnija oksīda mgo aktivitāte ir svarīgs rādītājs

Kad temperatūra ir 700 ° c, maksimālais konversijas ātrums sasniedz maksimālo vērtību, un uzturēšanās ātrums ir saistīts ar magnija oksīda virsmas platību. Diapazonā no 900-1000 ℃, ar temperatūras pieaugumu, kalcinēts pamata magnija karbonāts ražo magnija oksīdu mgo ar zemu aktivitāti.

2022-04-08 skatīt vairāk

Magnija oksīda mgo loma dzīvē

Mēs redzēsim visu veidu krāsainu apģērbu uz ielas, kas ļaus mums justies patīkami acīm, kas visi ir saistīti ar magnija oksīda mgo. Magnija oksīds var ne tikai padarīt mūsu drēbes skaistas, bet arī padarīt mūsu dzīvi krāsainu. Magnija oksīda ražošanas procesā ir jāpievieno ķīmiskā izejviela, ko sauc par magnija oksīdu, tātad kāda ir magnija oksīda loma magnija oksīdā?

2022-04-06 skatīt vairāk

Gais