APIE MUS

„ Liche opto co., ltd. “yra shijiazhuang-gražus eismo centras, 260km nuo pekino, 330km nuo tianjin ir 25km nuo shijiazhuang oro uosto, su penkiais greitkeliais-pekino-honkongo-makao greitkeliu, shijiazhuang-huanghua greitkeliu, shitai greitkeliu, qingdao-yinchuan greitkeliu, pekino-kunmingo greitkeliu, praeinančiu patogiu transportu. Mūsų įmonė pradėjo neorganinės druskos chemijos pramonėje preliminariu laikotarpiu. Šiuo metu mūsų įmonę sudaro trys nepriklausomi juridiniai asmenys ir 5 verslo skyriai, įskaitant įmonių skyrius, neorganinių druskos skyrius, organikos departamentas, komercijos departamentas ir pavojingų straipsnių skyrius. Dirba daugiau nei 1000 darbuotojų, įskaitant daugiau nei 200 profesionalių technikų. 2009 m. operacijos pajamos viršijo 500 mln. rmb. Dabar mūsų įmonė užsiima mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos ir eksporto neorganinių druskos produktų ir užima pirmą vietą mokslinių tyrimų ir plėtros ir gamybos specialiųjų neorganinių druskos produktų. Mūsų pagrindiniai produktai yra fluoridai, retųjų žemių fluoridai, neorganiniai oksidai, nitratai, karbonatai, fosfatai ir fluorescenciniai milteliai, taip pat parduodame įvairius organinius produktus. Be to, mūsų įmonė turi profesionalų neorganinių druskos tyrimų komandą ir importo ir eksporto įmonę ir yra chemijos pramonės įmonė, integruojanti gamybą, tiekimą, rinkodarą, mokslinius tyrimus, pramonė ir prekyba bei užsiima produktų valdymu, prekybos valdymu ir kapitalo valdymu. Dėl nuolatinio vystymosi ir profesionalumo, mūsų įmonė gavo leidimus eksportui ir kvalifikaciją pardavimui ir eksportui pavojingų cheminių medžiagų, ii ir iii klasės prekursorių cheminių medžiagų, išduotų valstybės administracijos darbo saugos, 2010 m. prekybos ministerija ir aplinkos apsaugos ministerija patenkino tarptautinės rinkos poreikius ir tapo pirmąja pavojingų cheminių medžiagų ir prekursinių cheminių medžiagų eksportuotoja hebei. „ Dėmesingas aptarnavimas, kokybė pirmiausia, mokslinė plėtra “principu siekiame sukurti šimtmečio įmonę, atlikti kokybės valdymą griežtai pagal iso kokybės valdymo sistemą, paspartinti plėtrą ir sukurti visą kokybės užtikrinimo sistemą. Tuo tarpu mūsų įmonė siekia tapti neorganinės druskos chemijos pramonės paketininku dėl pirmos klasės įrangos, aukštos kokybės, puikios aptarnavimo po pardavimo ir stiprių konkurencinių pranašumų.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Magnio oksidas mgo turinys žinios

Kai jis ateina į magnio oksido mgo, manau, kad visi yra susipažinę su juo. Ar žinote skirtumą tarp įprasto magnio oksido mgo ir aktyvuoto magnio oksido mgo? Ką reiškia turinys? Pažvelkime šiandien.

2022-03-30 Rodyti daugiau

Magnio oksidas mgo veikla yra svarbus rodiklis

Kai temperatūra yra 700 ° c, maksimalus konversijos greitis pasiekia maksimalią vertę, o buvimo lygis yra susijęs su magnio oksido paviršiaus plotu. 900-1000 ℃ diapazone, padidėjus temperatūrai, kalcinuotas bazinis magnio karbonatas gamina magnio oksidą mgo su mažu aktyvumu.

2022-04-08 Rodyti daugiau

Magnio oksido mgo vaidmuo gyvenime

Ant gatvės matysime visus spalvingų drabužių rūšis, dėl kurių jaučiamės maloniai akims, kurie visi yra dėl magnio oksido mgo. Magnio oksidas gali ne tik padaryti mūsų drabužius gražius, bet ir padaryti mūsų gyvenimą spalvingą. Magnio oksido gamybos procese reikia pridėti cheminę žaliavą, vadinamą magnio oksidu, taigi koks yra magnio oksido vaidmuo magnio okside?

2022-04-06 Rodyti daugiau

Šviesus dažai, rašalo paruošimas ir naudojimo būdas

Šviesus dažai, rašalo paruošimas ir naudojimo būdas previous post: kinija sukūrė optinę dangos medžiagą

2018-01-11 Rodyti daugiau

Optinė danga ir susijusios žinių analizė

Optinė danga ir susijusios žinių analizė previous post: nonenext post: retųjų žemių liuminescencinių medžiagų pajamų sumažėjimas, tikimasi, kad išryškins ličio io katodinių medžiagų veikimą

2018-01-11 Rodyti daugiau

Magnio oksidas mgo izoliacinės savybės taikomos kabelių užpildų

Aktyvuotas magnio oksidas mgo turi puikias savybes geros izoliacijos veiklos.

2022-04-02 Rodyti daugiau

Retųjų žemių liuminescencinių medžiagų pajamų sumažėjimas, tikimasi, kad atšviesti ličio jonų ba katodinių medžiagų veikimą

Tikimasi, kad retųjų žemių liuminescencinių medžiagų pajamų sumažėjimas išryškins ličio jonų baterijų katodinių medžiagų veikimą previous post: optinė danga ir susijusios žinių analizė

2018-01-11 Rodyti daugiau

Trumpas įvadas į cirkonio fluorido zrf4

Pagrindinė cirkonio fluorido zrf4 savybė yra lengva vandenilio, azoto ir deguonies absorbcija. Deguonis turi stiprų afinitetą deguoniui. Kai deguonis ištirpinamas 1000 ° c temperatūroje, jo tūris žymiai padidėja, o gedimo paviršiuje lengvai susidaro lygios oksido plėvelė, o jo morfologija yra panaši į plieno. Atsparus korozijai, bet tirpsta vandenilio rūgštyje ir aqua regia.

2022-04-13 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau