APIE MUS

„ Liche opto co., ltd. “yra shijiazhuang-gražus eismo centras, 260km nuo pekino, 330km nuo tianjin ir 25km nuo shijiazhuang oro uosto, su penkiais greitkeliais-pekino-honkongo-makao greitkeliu, shijiazhuang-huanghua greitkeliu, shitai greitkeliu, qingdao-yinchuan greitkeliu, pekino-kunmingo greitkeliu, praeinančiu patogiu transportu. Mūsų įmonė pradėjo neorganinės druskos chemijos pramonėje preliminariu laikotarpiu. Šiuo metu mūsų įmonę sudaro trys nepriklausomi juridiniai asmenys ir 5 verslo skyriai, įskaitant įmonių skyrius, neorganinių druskos skyrius, organikos departamentas, komercijos departamentas ir pavojingų straipsnių skyrius. Dirba daugiau nei 1000 darbuotojų, įskaitant daugiau nei 200 profesionalių technikų. 2009 m. operacijos pajamos viršijo 500 mln. rmb. Dabar mūsų įmonė užsiima mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos ir eksporto neorganinių druskos produktų ir užima pirmą vietą mokslinių tyrimų ir plėtros ir gamybos specialiųjų neorganinių druskos produktų. Mūsų pagrindiniai produktai yra fluoridai, retųjų žemių fluoridai, neorganiniai oksidai, nitratai, karbonatai, fosfatai ir fluorescenciniai milteliai, taip pat parduodame įvairius organinius produktus. Be to, mūsų įmonė turi profesionalų neorganinių druskos tyrimų komandą ir importo ir eksporto įmonę ir yra chemijos pramonės įmonė, integruojanti gamybą, tiekimą, rinkodarą, mokslinius tyrimus, pramonė ir prekyba bei užsiima produktų valdymu, prekybos valdymu ir kapitalo valdymu. Dėl nuolatinio vystymosi ir profesionalumo, mūsų įmonė gavo leidimus eksportui ir kvalifikaciją pardavimui ir eksportui pavojingų cheminių medžiagų, ii ir iii klasės prekursorių cheminių medžiagų, išduotų valstybės administracijos darbo saugos, 2010 m. prekybos ministerija ir aplinkos apsaugos ministerija patenkino tarptautinės rinkos poreikius ir tapo pirmąja pavojingų cheminių medžiagų ir prekursinių cheminių medžiagų eksportuotoja hebei. „ Dėmesingas aptarnavimas, kokybė pirmiausia, mokslinė plėtra “principu siekiame sukurti šimtmečio įmonę, atlikti kokybės valdymą griežtai pagal iso kokybės valdymo sistemą, paspartinti plėtrą ir sukurti visą kokybės užtikrinimo sistemą. Tuo tarpu mūsų įmonė siekia tapti neorganinės druskos chemijos pramonės paketininku dėl pirmos klasės įrangos, aukštos kokybės, puikios aptarnavimo po pardavimo ir stiprių konkurencinių pranašumų.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Apie natrio fluoro naf produktus

Natrio fluorido naf produktai nėra fluoro. Cheminiu požiūriu fluoras neturi elektronų, o natrio fluoro naf produktuose esantis fluoras įgijo natrio elektroną, todėl oksidacija sumažėja.

2022-09-16 Rodyti daugiau

Įvadas į natrio fluoro naf medžiagos naudojimą

Natrio fluorido naf medžiaga daugiausia naudojama popieriaus gamybos, vandens valymo, emalio, dažymo, rauginimo, statybinių medžiagų, žemės ūkio ir kitose pramonės šakose.

2022-09-20 Rodyti daugiau

Magnio oksido mgo įvedimas neorganinių druskos magnio srityje naujos medžiagos

Pastaraisiais metais, terminas neorganinių druskos magnio naujos medžiagos buvo karšto paieškos kelis kartus. Neorganinių druskos magnio naujų medžiagų grupės yra daugiausia magnio oksido mgo, magnio karbonato, magnio sulfato, magnio hidroksido ir magnio produktų junginiai.

2022-10-14 Rodyti daugiau

Šviesus dažai, rašalo paruošimas ir naudojimo būdas

Šviesus dažai, rašalo paruošimas ir naudojimo būdas previous post: kinija sukūrė optinę dangos medžiagą

2018-01-11 Rodyti daugiau

Kalcio oksido cao paruošimas

Kalcio oksidas cao turi kitus pavadinimus, tokius kaip: neperšaunamos kalkės, deginamos kalkės, skrudintos kalkės.

2022-10-31 Rodyti daugiau

Atsargumo priemonės naudojant kalcio oksidą cao

Jei kalcio oksidas cao ilgą laiką bus veikiamas oro, jis absorbuos anglies dioksidą ir paverčia jį milteliniu kalcio karbonatu, kuris negali pasiekti tvenkinio dezinfekavimo poveikio.

2022-11-03 Rodyti daugiau

Kalcio oksidas cao gali būti naudojamas keliose pramonės šakose

Kalcio oksidas cao yra pagrindinis ingredientas, naudojamas cemento gamyboje. Tai yra plačiai prieinama ir prieinama bazė. Prieš panaudojant, daugiau nei pusė pasaulio nedegaus kalkių gamybos virsta vandenilio kalcio oksidu cao. Naudokite quicklime valyti geriamąjį vandenį.

2022-11-02 Rodyti daugiau

Kalcio oksido cao poveikis ir panaudojimas

Kalcio oksidas cao, slapyvardis, jo cheminis simbolis yra cao. Fizinės savybės atrodo baltos dalelės, nešvarios yra pilkšvai baltos, šviesiai geltonos arba tamsiai pilkos, kai jose yra šiukšlių, daugiausia naudojamų sausinimui, ir gali būti naudojamos plienui, pesticidams, drėgmei atsparūs desikkantai, odiniai preparatai ir alkoholio dehidratacija ir kt.

2022-11-01 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau