אודות

Liche אופטו ושות, בע"מ ממוקם Shijiazhuang-יפה תנועה רכזת, 260 קילומטר מבייג 'ינג, 330km הרחק טיאנג 25km הרחק Shijiazhuang שדה תעופה, עם חמש אוטוסטרדות-Beijing-הונג קונג מקאו כביש מהיר, Shijiazhuang-Huanghua כביש מהיר, Shitai כביש מהיר, qingdao-yinchuan מהיר, בייג' ינג-קונמינג כביש מהיר עובר דרך, נהנה תחבורה נוחה. שלנו החברה החל באופן מלח אורגני כימי תעשיית ראשוני תקופה. כיום החברה שלנו הוא כלל שלושה עצמאי משפטי גופים 5 עסקים מחלקות כולל מחלקת העסק, מלח אורגני מחלקה, חומרים אורגניים מחלקה, משרד מסחר ומסוכנים מאמר מחלקה. יש יותר מ 1,000 עובדים כולל מעל 200 טכנאים מקצועיים. ב 2009, את מבצע הכנסות חריגה יואן 500 מיליון. עכשיו החברה שלנו עוסק R & D, ייצור ויצוא של מלח אורגני מוצרים והמקום הראשון ב R & D וייצור של מיוחד מלח אורגני מוצרים. המוצרים העיקריים שלנו כולל פלואורידים, נדיר earth פלואורידים, אורגני תחמוצות, חנקות, פחמתי, פוספטים ניאון אבקות, ואנחנו גם למכור שונים חומרים אורגניים. בנוסף, החברה שלנו בעלת מקצועי מלח אורגני מחקר צוות יבוא הארגוני והוא תעשייה כימית מיזם שילוב ייצור, אספקת, שיווק, מחקר מדעי, תעשייה ומסחר ועוסקת מוצר ניהול, ניהול סחר והון ניהול. מכוח רציף פיתוח ומקצועיות, החברה שלנו לקבל יצוא אישורי את כישורים עבור מכירות ויצוא של כימיקלים מסוכנים, class II ומעמד III מבשר כימיקלים שהונפק על ידי מנהל המדינה של עבודה בטיחות, משרד מסחר והמשרד להגנת סביבה 2010 כדי לשרת את הצרכים של בינלאומי שוק והפך הראשון יצואן של מסוכן כימיקלים מבשר כימיקלים בהביי. בעיקרון של “קשוב שירות, איכות ראשונה, מדעי פיתוח”, אנו שואפים לבנות העסק בן מאה, לבצע איכות ניהול בהתאם קפדן עם ISO מערכת ניהול איכות, להאיץ פיתוח ולהקים מלא באיכות אבטחת מערכת. בינתיים, החברה שלנו שואפת להיות קוצב במלח אורגני תעשייה כימית מכוח הראשונה-שיעור ציוד, איכות ברמה גבוהה, מצוין לאחר מכירות שירות וחזק יתרונות תחרותיים.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

תחמוצת מגנזיום MgO תוכן ידע

כאשר מדובר תחמוצת מגנזיום MgO, אני מאמין שכולם מכיר אותו. אתה יודע את ההבדל בין רגיל תחמוצת מגנזיום MgO והופעל תחמוצת מגנזיום MgO? מה עושה את תוכן אומר? בואו תסתכל היום.

2022-03-30 ראה עוד

תחמוצת מגנזיום MgO פעילות הוא חשוב מחוון

כאשר הטמפרטורה היא 700 °C, ההמרה המרבית מגיע למקסימום ערך, ואת מגורים שיעור קשור משטח אזור של מגנזיום אוקסיד. בטווח של 900-1000 ℃, עם העלייה של טמפרטורה, שרופה בסיסי מגנזיום קרבונט מייצר תחמוצת מגנזיום MgO עם נמוך פעילות.

2022-04-08 ראה עוד

את תפקיד של תחמוצת מגנזיום MgO בחיים

אנו לראות כל מיני צבעוני בגדי ברחוב, אשר יהיה לגרום לנו להרגיש נעים לעיניים, שכולם בשל תחמוצת מגנזיום MgO. מגנזיום תחמוצת יכול לא רק להפוך את הבגדים שלנו יפה, אבל גם להפוך את החיים שלנו צבעוני. בתהליך הייצור של מגנזיום תחמוצת, כימי גלם חומר בשם מגנזיום תחמוצת צריכה להוסיף, אז מה הוא את התפקיד של מגנזיום תחמוצת מגנזיום תחמוצת?

2022-04-06 ראה עוד

צבע זוהר, דיו הכנה ושיטה של שימוש

צבע זוהר, דיו הכנה ושיטה של שימוש פוסט קודמים: סין פיתח אופטי ציפוי חומר הבא הודעה: אף אחד

2018-01-11 ראה עוד

ציפוי אופטי וידע בנושא ניתוח

ציפוי אופטי וידע בנושא ניתוח פוסט קודמים: NoneNext הודעה: נדיר earth חומרים זורח הכנסות ירידה, הוא צפוי כדי להאיר את ביצועים של קתודה חומרים של ליתיום io

2018-01-11 ראה עוד

תחמוצת מגנזיום MgO תכונות בידוד מיושם כדי כבל חומרי מילוי

הופעל תחמוצת מגנזיום MgO יש את המאפיינים מדהימים של טוב בידוד ביצועים.

2022-04-02 ראה עוד

נדיר earth חומרים זורח הכנסות ירידה, צפוי כדי להאיר את ביצועים של קתודה חומרים של ליתיום יון ba

נדיר earth חומרים זורח הכנסות ירידה, הוא צפוי כדי להאיר את ביצועים של קתודה חומרים של ליתיום יון סוללות פוסט קודמים: ציפוי אופטי וידע בנושא ניתוח

2018-01-11 ראה עוד

הקדמה קצרה זירקוניום פלואוריד ZrF4

את בסיסי תכונה של זירקוניום פלואוריד ZrF4 הוא שלה קליטה קלה של מימן, חנקן וחמצן. חמצן יש זיקה חזקה חמצן. כאשר מומס באופן 1000 °C, שלה נפח מגביר באופן משמעותי, חלק תחמוצת סרט הוא בקלות נוצר על פני השטח של תקלות, שלה מורפולוגיה דומה לזה של פלדה. קורוזיה עמיד, אבל מסיס מימן חומצה אקווה regia.

2022-04-13 ראה עוד

ראה עוד