אודות

Liche אופטו ושות, בע"מ ממוקם Shijiazhuang-יפה תנועה רכזת, 260 קילומטר מבייג 'ינג, 330km הרחק טיאנג 25km הרחק Shijiazhuang שדה תעופה, עם חמש אוטוסטרדות-Beijing-הונג קונג מקאו כביש מהיר, Shijiazhuang-Huanghua כביש מהיר, Shitai כביש מהיר, qingdao-yinchuan מהיר, בייג' ינג-קונמינג כביש מהיר עובר דרך, נהנה תחבורה נוחה. שלנו החברה החל באופן מלח אורגני כימי תעשיית ראשוני תקופה. כיום החברה שלנו הוא כלל שלושה עצמאי משפטי גופים 5 עסקים מחלקות כולל מחלקת העסק, מלח אורגני מחלקה, חומרים אורגניים מחלקה, משרד מסחר ומסוכנים מאמר מחלקה. יש יותר מ 1,000 עובדים כולל מעל 200 טכנאים מקצועיים. ב 2009, את מבצע הכנסות חריגה יואן 500 מיליון. עכשיו החברה שלנו עוסק R & D, ייצור ויצוא של מלח אורגני מוצרים והמקום הראשון ב R & D וייצור של מיוחד מלח אורגני מוצרים. המוצרים העיקריים שלנו כולל פלואורידים, נדיר earth פלואורידים, אורגני תחמוצות, חנקות, פחמתי, פוספטים ניאון אבקות, ואנחנו גם למכור שונים חומרים אורגניים. בנוסף, החברה שלנו בעלת מקצועי מלח אורגני מחקר צוות יבוא הארגוני והוא תעשייה כימית מיזם שילוב ייצור, אספקת, שיווק, מחקר מדעי, תעשייה ומסחר ועוסקת מוצר ניהול, ניהול סחר והון ניהול. מכוח רציף פיתוח ומקצועיות, החברה שלנו לקבל יצוא אישורי את כישורים עבור מכירות ויצוא של כימיקלים מסוכנים, class II ומעמד III מבשר כימיקלים שהונפק על ידי מנהל המדינה של עבודה בטיחות, משרד מסחר והמשרד להגנת סביבה 2010 כדי לשרת את הצרכים של בינלאומי שוק והפך הראשון יצואן של מסוכן כימיקלים מבשר כימיקלים בהביי. בעיקרון של “קשוב שירות, איכות ראשונה, מדעי פיתוח”, אנו שואפים לבנות העסק בן מאה, לבצע איכות ניהול בהתאם קפדן עם ISO מערכת ניהול איכות, להאיץ פיתוח ולהקים מלא באיכות אבטחת מערכת. בינתיים, החברה שלנו שואפת להיות קוצב במלח אורגני תעשייה כימית מכוח הראשונה-שיעור ציוד, איכות ברמה גבוהה, מצוין לאחר מכירות שירות וחזק יתרונות תחרותיים.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

על נתרן פלואוריד NaF מוצרים

נתרן פלואוריד NaF מוצרים הם לא פלואור. מפני כימית נקודת המבט, פלואור יש אין אלקטרונים, ואילו פלואור ב נתרן פלואוריד NaF מוצרים צבר אלקטרונים של נתרן, כך את חמצון הוא מופחת.

2022-09-16 ראה עוד

מבוא לשימוש נתרן פלואוריד NaF חומר

נתרן פלואוריד NaF חומר משמש בעיקר בייצור נייר, מים טיפול, אמייל, ציור, שיזוף, חומרי בניין, חקלאות ותעשיות אחרות.

2022-09-20 ראה עוד

מבוא של תחמוצת מגנזיום MgO בתחום של מלח אורגני מגנזיום חומרים חדשים

בשנים האחרונות, המונח מלח אורגני מגנזיום חומרים חדשים כבר על חם חיפוש כמה פעמים. את קבוצות של מלח אורגני מגנזיום חדש חומרים הם בעיקר תרכובות של תחמוצת מגנזיום MgO, מגנזיום קרבונט, מגנזיום סולפט, מגנזיום הידרוקסיד ומגנזיום מוצרים.

2022-10-14 ראה עוד

צבע זוהר, דיו הכנה ושיטה של שימוש

צבע זוהר, דיו הכנה ושיטה של שימוש פוסט קודמים: סין פיתח אופטי ציפוי חומר הבא הודעה: אף אחד

2018-01-11 ראה עוד

הכנה של סידן תחמוצת קאו

סידן תחמוצת קאו יש שמות אחרים כגון: סיד, שרוף סיד, קלוי סיד.

2022-10-31 ראה עוד

אמצעי זהירות בעת שימוש סידן תחמוצת קאו

אם תחמוצת סידן קאו חשופים לאוויר במשך זמן רב, זה יהיה לספוג פחמן דו חמצני ולהפוך אותו לתוך אבקת סידן פחמה, אשר לא יכול להשיג את אפקט של בריכת חיטוי.

2022-11-03 ראה עוד

סידן תחמוצת קאו יכול לשמש במספר תעשיות

סידן תחמוצת קאו הוא המרכיב העיקרי בשימוש מלט ייצור. זה הוא נרחב זמין ובמחיר סביר בסיס. לפני שימוש, יותר ממחצית של העולם של סיד ייצור מומר מימן סידן תחמוצת קאו. שימוש סיד כדי לטהר שתיית מים.

2022-11-02 ראה עוד

אפקטים ושימושים של סידן תחמוצת קאו

סידן תחמוצת קאו כינוי סיד, הכימי הוא קאו. תכונות פיזיות מופיע כדי להיות לבן חלקיקים מזוהמים, אלה הם אפרפר-לבן, אור צהוב או אפור כהה כאשר הם מכילים פסולת, בעיקר בשימוש עבור הסרת הלחות, ויכול לשמש עבור פלדה, חומרי הדברה, לחות הוכחה desiccants, עור הכנות, והתייבשות של אלכוהול וכו'

2022-11-01 ראה עוד

ראה עוד