O NáS

Liche opto co., ltd. se nachází v shijiazhuang-krásný dopravní uzel, 260km od pekingu, 330km od tianjin a 25km od letiště shijiazhuang, s pěti expressways-beijing-hong kong-macau expressway, shijiazhuang-huanghua expressway, shitai expressway, qingdao-yinchuan expressway, beijing-kunming expressway projíždějící, těší se na pohodlnou dopravu. Naše společnost začala v anorganickém solném chemickém průmyslu v předběžném období. V současné době se naše společnost skládá ze tří nezávislých právnických osob a 5 obchodních oddělení, včetně oddělení podnikání, oddělení anorganické soli, oddělení organické látky, obchodního oddělení a oddělení nebezpečných článků. Je tu více než 1000 zaměstnanců, včetně více než 200 profesionálních techniků. V roce 2009 přesáhly příjmy z operace 500 milionů rmb. Nyní se naše společnost zabývá výzkumem a vývojem, výrobou a vývozem anorganických solných produktů a řadí na první místo v oblasti výzkumu a vývoje a výroby speciálních anorganických solných produktů. Naše hlavní produkty zahrnují fluoridy, fluoridy vzácných zemin, anorganické oxidy, dusičnany, karbonáty, fosforečnany a fluorescenční prášky, a také prodáváme různé organické látky. Kromě toho, naše společnost vlastní profesionální anorganické soli výzkumný tým a dovozní a vývozní podnik a je chemický průmysl podnik integrující výrobu, dodávky, marketing, vědecký výzkum, průmysl a obchod a zabývá se produktovým řízením, obchodním řízením a správou kapitálu. Díky neustálému vývoji a profesionalitě získala naše společnost vývozní povolení a kvalifikaci pro prodej a vývoz nebezpečných chemických látek, chemických látek třídy ii a třídy iii, které vydává státní správa bezpečnosti práce, Ministerstvo obchodu a ministerstvo ochrany životního prostředí v roce 2010 uspokojilo potřeby mezinárodního trhu a stalo se prvním vývozcem nebezpečných chemických látek a prekurzorních chemických látek v hebei. V zásadě "pozorný servis, kvalita první, vědecký rozvoj", usilujeme o vybudování stoletého podniku, provádění řízení kvality v přísném souladu s iso systém řízení kvality, urychlit rozvoj a vytvořit kompletní systém zabezpečení kvality. Mezitím se naše společnost snaží stát se pacesetter v anorganickém solném chemickém průmyslu na základě prvotřídního vybavení, vysoce standardní kvality, vynikajícího poprodejního servisu a silných konkurenčních výhod.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

O produktech naf fluoridu sodného

Produkty naf fluoridu sodného nejsou fluorem. Z chemického hlediska nemá fluor žádné elektrony, zatímco fluor v naf produktech fluoridu sodného získal elektron sodíku, takže oxidace je redukována.

2022-09-16 zobrazit více

Úvod k použití materiálu naf fluoridu sodného

Materiál naf fluoridu sodného se používá hlavně v papírenství, úpravě vody, emalu, malování, opalování, stavebních materiálech, zemědělství a dalších průmyslových odvětvích.

2022-09-20 zobrazit více

Zavedení mgo oxidu horečnatého v oblasti anorganické soli nové materiály horčíku

V posledních letech, termín anorganické soli magnesium nové materiály byly na horké hledání několikrát. Skupiny anorganických solných nových materiálů hořčíku jsou především sloučeniny oxidu horečnatého mgo, uhličitanu horečnatého, síranu horečnatého, hydroxidu horečnatého a produktů hořčíku.

2022-10-14 zobrazit více

Světelná barva, příprava inkoustu a způsob použití

Svítivá barva, příprava inkoustu a způsob použití previous post: čína vyvinula optický povlakový materiál

2018-01-11 zobrazit více

Příprava oxidu vápenatého cao

Oxid vápenatý cao má další názvy, jako jsou: rozpálené vápno, spálené vápno, pražené vápno.

2022-10-31 zobrazit více

Opatření při používání oxidu vápenatého cao

Pokud je oxid vápenatý cao dlouhodobě vystaven vzduchu, absorbuje oxid uhličitý a promění ho v práškový uhličitan vápenatý, který nemůže dosáhnout účinku dezinfekce rybníku.

2022-11-03 zobrazit více

Oxid vápenatý cao může být použit v mnoha odvětvích

Oxid vápenatý cao je hlavní složkou používanou při výrobě cementu. Je to široce dostupná a cenově dostupná základna. Před použitím se více než polovina světové produkce nekapalného vápna převádí na oxid vápenatý vodík cao. Na čištění pitné vody použijte rozpálené vápno.

2022-11-02 zobrazit více

Účinky a použití oxidu vápenatého cao

Oxid vápenatý cao alias quicklime, jeho chemický symbol je cao. Fyzikální vlastnosti se zdají být bílé částice, nečisté jsou šedobílé, světle žluté nebo tmavě šedé, když obsahují trosky, které se používají hlavně k odvlhčení, a mohou být použity pro ocel, pesticidy, sušičky odolné proti vlhkosti, kožené přípravky a dehydratace alkoholu atd.

2022-11-01 zobrazit více

zobrazit více