O NáS

Liche opto co., ltd. se nachází v shijiazhuang-krásný dopravní uzel, 260km od pekingu, 330km od tianjin a 25km od letiště shijiazhuang, s pěti expressways-beijing-hong kong-macau expressway, shijiazhuang-huanghua expressway, shitai expressway, qingdao-yinchuan expressway, beijing-kunming expressway projíždějící, těší se na pohodlnou dopravu. Naše společnost začala v anorganickém solném chemickém průmyslu v předběžném období. V současné době se naše společnost skládá ze tří nezávislých právnických osob a 5 obchodních oddělení, včetně oddělení podnikání, oddělení anorganické soli, oddělení organické látky, obchodního oddělení a oddělení nebezpečných článků. Je tu více než 1000 zaměstnanců, včetně více než 200 profesionálních techniků. V roce 2009 přesáhly příjmy z operace 500 milionů rmb. Nyní se naše společnost zabývá výzkumem a vývojem, výrobou a vývozem anorganických solných produktů a řadí na první místo v oblasti výzkumu a vývoje a výroby speciálních anorganických solných produktů. Naše hlavní produkty zahrnují fluoridy, fluoridy vzácných zemin, anorganické oxidy, dusičnany, karbonáty, fosforečnany a fluorescenční prášky, a také prodáváme různé organické látky. Kromě toho, naše společnost vlastní profesionální anorganické soli výzkumný tým a dovozní a vývozní podnik a je chemický průmysl podnik integrující výrobu, dodávky, marketing, vědecký výzkum, průmysl a obchod a zabývá se produktovým řízením, obchodním řízením a správou kapitálu. Díky neustálému vývoji a profesionalitě získala naše společnost vývozní povolení a kvalifikaci pro prodej a vývoz nebezpečných chemických látek, chemických látek třídy ii a třídy iii, které vydává státní správa bezpečnosti práce, Ministerstvo obchodu a ministerstvo ochrany životního prostředí v roce 2010 uspokojilo potřeby mezinárodního trhu a stalo se prvním vývozcem nebezpečných chemických látek a prekurzorních chemických látek v hebei. V zásadě "pozorný servis, kvalita první, vědecký rozvoj", usilujeme o vybudování stoletého podniku, provádění řízení kvality v přísném souladu s iso systém řízení kvality, urychlit rozvoj a vytvořit kompletní systém zabezpečení kvality. Mezitím se naše společnost snaží stát se pacesetter v anorganickém solném chemickém průmyslu na základě prvotřídního vybavení, vysoce standardní kvality, vynikajícího poprodejního servisu a silných konkurenčních výhod.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Obsah mgo obsah znalosti oxidu horečnatého

Pokud jde o mgo oxidu horečnatého, věřím, že s ním všichni jsou obeznámeni. Znáte rozdíl mezi obyčejným oxidem horečnatým mgo a aktivovaným oxidem horečnatým mgo? Co znamená obsah? Pojďme se dneska podívat.

2022-03-30 zobrazit více

Mgo aktivita oxidu horečnatého je důležitým ukazatelem

Když je teplota 700 ° c, maximální konverzní rychlost dosáhne maximální hodnoty a míra pobytu souvisí s plochou oxidu horečnatého. V rozmezí 900-1000 ℃ se zvýšením teploty produkuje kalcinovaný karbonát horečnatý oxid mgo s nízkou aktivitou.

2022-04-08 zobrazit více

Úloha oxidu horečnatého mgo v životě

Na ulici uvidíme všechny druhy barevných oděvů, díky nimž se cítíme příjemně pro oči, které jsou způsobeny mgo oxidem horečnatým. Oxid horečnatý může nejen udělat naše šaty krásné, ale také udělat náš život barevný. Při výrobním procesu oxidu horečnatého je třeba přidat chemickou surovinu nazývanou oxid horečnatý, takže jaká je úloha oxidu horečnatého v oxidu horečnatém?

2022-04-06 zobrazit více

Světelná barva, příprava inkoustu a způsob použití

Svítivá barva, příprava inkoustu a způsob použití previous post: čína vyvinula optický povlakový materiál

2018-01-11 zobrazit více

Optická vrstva a související analýza znalostí

Optická vrstva a související analýza znalostí previous post: nonenext post: vzácné zeminy luminiscenční materiály pokles příjmů, očekává se, že zjasní výkon katodových materiálů lithium io

2018-01-11 zobrazit více

Oxid horečnatý mgo izolační vlastnosti aplikované na káblové plnice

Aktivovaný oxid horečnatý mgo má pozoruhodné vlastnosti dobrého izolačního výkonu.

2022-04-02 zobrazit více

Vzácné zeminy luminiscenční materiály pokles příjmů, očekává se, že rozjasní výkon katodových materiálů litiové iony ba

Vzácné zeminy luminiscenční materiály pokles příjmů, očekává se, že zjasní výkon katodových materiálů lithium ion baterií previous post: optické povlaky a související analýza znalostí

2018-01-11 zobrazit více

A brief introduction to zirconium fluoride zrf4

Základním rysem zrf4 fluoridu zirkonia je snadná absorpce vodíku, dusíku a kyslíku. Kyslík má silnou afinitu k kyslíku. Když se kyslík rozpustí při 1000 ° c, jeho objem se výrazně zvyšuje a na povrchu poruchy se snadno vytváří hladký oxid a jeho morfológie je podobná jako u oceli. Odolná proti korozi, ale rozpustná v kyselině vodíku a aqua regia.

2022-04-13 zobrazit více

zobrazit více